Контактирајте не

SHANGHAI RENAISSANCE INDUSTRIAL CO., LTD.

адреса

NO 601, GUBEI ROAD, Baoshan,

Шангај, Кина

телефон

+ 86-021-56730500

+ 86-021-56453637

часа

Понеделник-сабота 9ч за да се 6 часот попладне

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Онлајн Chat!