Weishaupt моторс - Кина Шангај индустриска ренесанса

Weishaupt Моторс

Краток опис:


 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шангај
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  5150250


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Онлајн Chat!