Dual Karburanti Burner Drita Oil / Gas Rrëshqitje / modulimin Lehta naftës / gazit Burner M180 / 250/350/600/450/550/850/1000 GL S / M - Kinë Shanghai Rilindjes Industriale

Dual Karburanti Burner Drita Oil / Gas Rrëshqitje / modulimin Lehta naftës / gazit Burner M180 / 250/350/600/450/550/850/1000 GL S / M

Përshkrim i shkurtër:

Të burners seri M, burners mekanike dhe elektrike integrimit të cilat përdorimi i gjerë kaldajave me avull, kaldaja ngrohjen e ujit, ngrohjes kryerjen sobë naftës, gjenerator direkt-shkarkuar, litium bram me ajër të kondicionuar bimore dhe ngrohje të tjera industriale dhe thante pajisjeve sobë, janë projektuar nga avancuar teknologji djegie në botë dhe të konsultohet standardin EN267 dhe standardin kombëtar interr- në gjendje të gëzuar.


 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shanghai
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  0092351

  Performanca teknologjike dhe përshkrimet strukturore

  1.Alternate metan gazi / dritë ndezjes naftës.
  2.two-faza operacion progresive output.
  3.Air-gaz përzierjen në shpërthim-tub dhe presionit të lartë atomizimi mekanike e karburantit duke përdorur grykë.
  4.Ability për të marrë vlerat optimale djegie nga rregullimin e djegies ajrin dhe shpërthimit-tub.
  5.Maintenance lehtësuar nga fakti që njësia përzierjen dhe njësia Atomizimi mund të hiqet pa pasur nevojë për të hequr ndezjes nga kazan.
  6.Minimum dhe rregullimi maksimale rrjedhjen e ajrit për fazën e parë dhe të dytë me anë të servomotor elektrike me mbylljen pauzë e portës për të parandaluar ndonjë shpërndarje të ngrohjes të gripit.
  7.The motor ndihmës që i fiksuar me një prodhim i kompjuterizuar mund të rregullojë konsumin për karburant dhe air.to parandaluar çdo shpërndarje të ngrohjes të gripit.
  8. "E pajisur me një fllanxhë dhe një vulë izolues për fiksim kazan.
  Futje 9.Combustion ajrit me pajisje rregullim rrjedhjen e ajrit.
  10.Sliding kazan bashkim fllanxhë të përshtaten me kokë zgjatje
  e llojeve të ndryshme të kaldajave.
  11.Adjustable Shpërthimi-tub me hundë çelik inox dhe disk reflektor në çelik.
  12.A trefazor motor elektrik për të drejtuar tifoz dhe një tjetër për të drejtuar pompë.
  13.Flame kontroll praninë nga UV foto-elektrike qelizë.
  14.Electrical rating mbrojtjes së bimëve IP40.

  5133308

  dimensionet e përgjithshme

  5755
  42
  3610

 • I mëparshëm:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat!